Kızılca Vadi Termal Otel; Kızılcahamam merkezine 3 kilometre mesafede olup 30.000 alana kurulmuştur. Siz değerli misafirlerimiz için özel olarak dizayn edilmiş toplamda 268 odası ile hizmet vermektedir. Tesisimiz yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Açık ve kapalı alanda karma ve bay-bayan ayrı olarak kullanım sağlayabileceğiniz havuz ve minik misafirlerimiz içinde çocuk havuzu bulunmaktadır. Gün boyunca dilediğiniz gibi yararlanabileceğiniz spa merkezi mevcuttur. Spa da masaj yaptırabilir günün yorgunluğunu atabilir, hamam ve suananın tadını çıkarabilirsiniz. Ailenizle birlikte özel olarak yararlanabileceğiniz özel aile banyoları mevcuttur. Tesisimiz, Kızılcahamam merkezine 3 kilometre, Esenboğa Havalimanı'na 1 saat ve Ankara merkeze ise 40 dakika mesafededir.

Kızılcavadi Termal Otel, 268 odası ve 1700 adet yatak kapasitesi ile siz misafirlerin istek ve arzularına göre dizayn edilmiş bir tesistir. 196 standart oda ve 72 adet aile odasıyla hizmet sağlayan otelimizde standart odalarda maksimum 4 ve aile odalarında maksimum 6 kişiye kadar konaklayabilirsiniz. VIP daire şeklinde olarak tasarlanmış odalarda aileniz ve sevdiklerinizle huzurlu bir şekilde tatilinizi yapabilirsiniz. Tesisin tüm odalarında; klima, balkon, orman manzarası, telefon, saç kurutma makinesi, lcd ekran tv ve mini buzdolabı mevcuttur.

Kızılca Vadi Termal Otel yarım pansiyon konseptiyle hizmet vermektedir. Sabah ve akşam yemekleri set menü şeklinde servis edilmektedir. Tesisimizde 100 kişilik restorant, açık ve kapalı kafeterya bulunmaktadır. Sabah ve akşam yemekleri dışında alacağınız tüm yiyecekler ve içecekler ücretlidir. Yemek ile birlikte alacağınız içecekler ve su dahil olmak üzere ücretlidir. Sabah kahvaltısı 08:30-10:30 arası, akşam yemeği ise 17.30-20:30 arasındadır.

Açık ve kapalı havuzlara sahip olan Kızılca vadi termal otel misafirlerine bay ve bayan ayrı olmak üzere havuz imkanı sunmaktadır. Ayrı havuzların yanı sıra açık alanda karma olarak da kullanabileceğiniz havuzlarla ailenizle birlikte güzel ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kızılca vadi Termal de çocuk misafirler içinde çocuk havuzu bulunmaktadır. Kızılca Vadi Otelimizde ailelerin özel olarak kullanabilecekleri aile havuzları bulunmaktadır. Konaklamanın yanı sıra haftanın belirli günlerinde misafirlerin eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sağlayacak canlı müzik etkinlikleri düzenlenmektedir. Aktiviteler arasında İnternet Cafe, oyun salonu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, bisiklet ve alışveriş alanları, sinema salonu bulunmaktadır.

Kızılca Vadi Termal Otel'de bay-bayan ayrı olarak yararlanabileceğiniz termal havuzlar ve açık-kapalı alanda karma olarak yararlanabileceğiniz normal yüzme havuzu bulunmaktadır. Minik misafirlerimiz içinde bir adet çocuk havuzu vardır. Spa merkezinde deneyimli masözlerimize masaj yaptırabilir günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Hamam ve suanadan ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Bay ve bayan misafirler için ayrı havuzların yanı sıra karma havuzlarında bulunduğu Kızılca Vadi Termal Otel'de stresten uzak güzel vakit geçirebileceğiniz imkanlar yer almaktadır. Misafirlerin eğlenceli vakit geçirebilecekleri Aquaparklı açık havuzlar da mevcuttur. Bayan misafirlerimiz için özel ayrılmış teras ve güneşlenme alanı bulunmaktadır. Termal havuzlarından şifa bulabileceğiniz romatizma rahatsızlıkları ve cilt hastalıkları gibi şikayetlerinize şifa bulabilirsiniz. Kapalı alanlarda karma havuzlar 09.00-12.00 arası baylara özel, 12.00-15.00 arası bayanlara özel ve 15.00-23.00 arası karma olarak hizmet vermektedir.